PDFTisk

Acuvue Oasys 1-Day 30 ks

Hodnocení: Nehodnoceno
Jednodenní kontaktní čočky Acuvue Oasys 1-Day (v balení po 30 kusech) od společnosti Johnson & Johnson jsou speciálně vyvinuté čočky, inspirované slzami pro zajištění dokonalé hydratace. Při jejich vývoji bylo myšleno především na uživatele s velmi aktivním životním stylem a také na osoby, které se převážnou část dne pohybují v podmínkách náročných pro oči.

Značka: Acuvue
Dioptrie: -12.00 do +8.00
Zakřívení: 8.5, 9.0
Průměr: 14.3
Array
Cena
799,00 Kč
Popis

Technologie HydraLuxe přináší silikonový materiál nové generace, který obsahuje molekuly připomínající slzný film a který velmi snadno splývá s přirozeným procesem hydratace oka, což napomáhá k lepší přilnavosti čočky k povrchu očí. Látka mucin pak napodobuje funkci membrán navázaných na rohovku. Dokonalá hladkost kontaktních čoček napomáhá jejich zvlhčování. Uživatel při jejich nošení pociťuje vysoký komfort i na konci dne.

K ochraně rohovky a oční bulvy před škodlivými UV paprsky přispívá UV filtr třídy 1, který je na čočky aplikován. Kontaktní čočky Acuvue Oasys 1-Day nabízí kromě dokonalé kvality vidění a pohodlného nošení také skvělou hydrataci. Technologie HydraLuxe snižuje příznaky únavy očí, což jistě ocení každý uživatel.

Koupit čočky Acuvue Oasys 1-Day

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.